Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 21.10.2018

pretežno oblačno
Ponoči se bo od severovzhoda pooblačilo, zjutraj bo ponekod v vzhodni Sloveniji že rahlo deževalo. Na Primorskem bo spet zapihala burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 4 do 9, ob morju in v Vipavski dolini okoli 11 °C.
9°C | 13°C
torek, 22.10.2018
6°C | 15°C
sreda, 23.10.2018
5°C | 15°C
četrtek, 24.10.2018
7°C | 19°C
Opozorila
Sobota, 20.10.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
13°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Zemeljski plin pri vas doma


OBČINSKE

| |
26.07.2018      10:58
A A

Zemeljski plin pri vas doma


Izkoristite najugodnejši način za priključitev na omrežje zemeljskega plina.


Deli:

Energetika Ljubljana želi za vas v občini Log - Dragomer zgraditi plinovodno omrežje, ki v Ljubljani in sosednjih občinah obsega že več kot 1.000 kilometrov. Prebivalci območij, kjer je predvidena gradnja, so zato v mesecu juliju prejeli obvestila o začetku priprav investicijske dokumentacije za gradnjo glavnega plinovoda in plinovodnih priključkov.
Gradnja bo potekala sočasno z gradnjo kanalizacijskega omrežja in bo odvisna od izkazanega interesa lastnikov stanovanjskih in poslovnih stavb za priključitev na zemeljski plin. Interes še vedno lahko izkažete z izpolnjeno prijavnico, ki ste jo prejeli na dom.

Zemeljski plin, ki je najčistejše in energetsko najučinkovitejše fosilno gorivo, je cenovno ugoden vir ogrevanja, dobava je stalna in zanesljiva, njegova uporaba je varna. Prav tako je vsestransko uporaben, saj ga lahko uporabljate za ogrevanje, pripravo sanitarne tople vode, kuhanje in hlajenje.

Za informacije v zvezi z gradnjo glavnega plinovoda in plinovodnih priključkov pokličite Tanjo Markič na telefon 051 649 344 ali ji pošljite elektronsko pošto na tanja.markic@energetika-lj.si.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!