Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

JUTRI
18°C
10°C
NED.
9°C
7°C
3628

Spremembe na vrhu občinske uprave

Z novim letom bo prišlo do spremembe na vrhu občinske uprave občine Log - Dragomer. Mesto direktorja zapušča Igor Rojec, ki je odigral izredno pomembno vlogo pri uresničevanju zastavljenih ciljev aktualne občinske uprave.

"Pred tremi leti smo si na občini postavili jasne cilje, kaj želimo narediti, in s tem namenom sestavili ekipo, ki jo je vodil prodoren in izredno metodičen direktor. Že na začetku našega poslovnega sodelovanja smo sklenili dogovor, da ko dosežemo cilje, obrnemo nov list našega skupnega sodelovanja z Igorjem," je povedal župan Miran Stanovnik, ki je poudaril tudi glavna področja poslovnega načrta: izboljšanje učinkovitosti dela celotne občinske uprave in prilagajanje novim zahtevam, uravnoteženje stroškov uprave in finančna optimizacija ter nenazadnje učinkovito črpanje javnih finančnih sredstev. Igor Rojec je pustil velik pečat v zadnjih letih, saj je dosegel, da se je v Dragomer vrnila trgovina. Njegova velika zasluga je, da danes v Dragomerju obratuje lekarna in je občankam in občanom na voljo splošni zdravnik, kar je rezultat tesnega sodelovanja z zdravstvenim domom Vrhnika, ki ga je občina Log - Dragomer pomagala ustanoviti. Več kot desetletje trajajoča želja se je prav s tem uresničila. Ob umikanju Pošte Slovenije iz podobnih krajev in zapiranju poslovalnic pa mu je uspelo njene storitve zadržati v naši občini in celo podaljšati čas delovanja.

 

Peter Kavčič

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi