Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

DANES
25°C
13°C
JUTRI
18°C
15°C
1943

Priprava sprememb in dopolnitev občinskega podrobnega prostorskega načrta za poslovno proizvodno cono na Logu

Odlok o občinskem podrobnem prostorskem načrtu za poslovno proizvodno cono na Logu – OPPN PPC Log je bil sprejet leta 2013 (Uradni list RS, št. 65/13, 50/15) in je obravnaval dve območji – zahodni (območje I) in vzhodni del (območje II). Občina je prejela pobudo za spremembe in dopolnitve prostorskega akta OPPN PPC Log za zahodni del (območje I). Prostorske ureditve v zahodnem delu na način, kot so predvidene v veljavnem prostorskem aktu, zaradi neurejene lastniške strukture, neuspele komasacije ter načrtovanih sprememb pri prometnem in infrastrukturnem opremljanju širšega območja ni možno izvesti, zato je potrebna sprememba prostorskega akta. Postopek se je začel s sklepom župana, pristojnim nosilcem urejanja prostora je bil januarja 2018 poslan osnutek sprememb in dopolnitev prostorskega akta s prošnjo za smernice. V nadaljevanju postopka priprave sprememb in dopolnitev OPPN bo v skladu z zakonom o prostorskem načrtovanju sledila javna razgrnitev, kjer bo možno podati pripombe in predloge, do katerih bo občina zavzela stališča.


Rebeka Skalja Kure

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi