Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.07.2018

delno oblačno
Zvečer in ponoči bo pretežno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 12 do 17, ob morju okoli 20 °C.
17°C | 31°C
sobota, 19.07.2018
15°C | 32°C
nedelja, 21.07.2018
18°C | 29°C
ponedeljek, 22.07.2018
17°C | 29°C
torek, 23.07.2018
17°C | 29°C
Opozorila
Četrtek, 19.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
31°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Priprava sprememb in dopolnitev občinskega ......


OBČINSKE

| |
23.01.2018      12:14
A A

Priprava sprememb in dopolnitev občinskega podrobnega prostorskega načrta za poslovno proizvodno cono na LoguDeli:

Odlok o občinskem podrobnem prostorskem načrtu za poslovno proizvodno cono na Logu – OPPN PPC Log je bil sprejet leta 2013 (Uradni list RS, št. 65/13, 50/15) in je obravnaval dve območji – zahodni (območje I) in vzhodni del (območje II). Občina je prejela pobudo za spremembe in dopolnitve prostorskega akta OPPN PPC Log za zahodni del (območje I). Prostorske ureditve v zahodnem delu na način, kot so predvidene v veljavnem prostorskem aktu, zaradi neurejene lastniške strukture, neuspele komasacije ter načrtovanih sprememb pri prometnem in infrastrukturnem opremljanju širšega območja ni možno izvesti, zato je potrebna sprememba prostorskega akta. Postopek se je začel s sklepom župana, pristojnim nosilcem urejanja prostora je bil januarja 2018 poslan osnutek sprememb in dopolnitev prostorskega akta s prošnjo za smernice. V nadaljevanju postopka priprave sprememb in dopolnitev OPPN bo v skladu z zakonom o prostorskem načrtovanju sledila javna razgrnitev, kjer bo možno podati pripombe in predloge, do katerih bo občina zavzela stališča.


Rebeka Skalja Kure
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!