Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

JUTRI
1°C
-1°C
NED.
1°C
-3°C
Deli
3262

Povejte svoje mnenje

Občinski svet Občine Log - Dragomer je 8. novembra na 19. redni seji sprejel predlog odloka o proračunu občine Log - Dragomer za leto 2018. Svet je opravil splošno razpravo in sprejel sklep, da se o predlogu proračuna opravi javna razprava, ki bo potekala do 7. decembra letos. Predlog proračuna je objavljen na spletni strani občine, kjer si ga lahko ogledate in, če želite, pošljete svoje komentarje in predlagate izboljšave. Komentarje in predloge pošljite v pisni obliki na občinski naslov: Občina Log - Dragomer, Na Grivi 5, 1358 Log pri Brezovici, s pripisom Proračun 2018-410-7/2017. Pisne predloge in komentarje bodo sprejemali do vključno 7. decembra.
 

Peter Kavčič

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij