Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 27.06.2017

oblačno
Popoldne bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Nastajale bodo krajevne padavine, deloma kot plohe, na zahodu tudi nevihte. Zapihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo 26 do 30, na vzhodu do 32 stopinj C.
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 30°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 26°C
petek, 30.06.2017
16°C | 28°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
Opozorila
Torek, 27.6.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
32°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Odbori še niso sestavljeni, sejo prekinili


OBČINSKE

| |
11.12.2014      8:52
A A

Odbori še niso sestavljeni, sejo prekinili


Log – Dragomer 19. november 2014 – Občinski svet je v novi sestavi zasedal že drugič. Dnevni red seje je župan Miran Stanovnik nekoliko skrajšal, pri obravnavi predloga proračuna pa so svetniki dvignili roke za prekinitev seje ter se dogovorili, da bodo o proračunu pred ponovno obravnavo na seji govorili še na neformalnem sestanku.


Deli:

Stranke in liste zastopane v občinskem svetu se do sklica seje, na kateri bi svetniki morali imenovati odbore in komisijo, niso uskladili, zato je župan to točko dnevnega reda umaknil. Svetniki so v nadaljevanju potrdili zapisnik konstitutivne seje ter se nato nekaj časa zadržali ob postavljanju pobud in vprašanj, ki tudi v novo sestavljenem svetu ostajajo podobna kot na sejah v preteklem letu.
Dolga razprava pa se je razvila ob obravnavi predloga proračuna. Same vsebine proračuna se svetniki na seji niso dotikali, temveč so izpostavili, da si želijo o proračunu neformalno razpravljati in ga dopolniti z razvojno naravnanimi postavkami. Kot so poudarili bi v primeru, da bi predlog potrdili in ga dali v javno obravnavo, ko bi bilo sicer še možno vnašati dopolnitve, občanom sporočili, da tak proračun podpirajo. Zato so raje dvignili roke za prekinitev seje ter usklajevanje na neformalnem sestanku.

 

V. L.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!