Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno jasno, marsikje bo po nižinah nastala megla. Tudi ob morju bo lahko megleno, proti jutru se bo zgostila nizka oblačnost, ki se bo razširila tudi proti Notranjski. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, ob morju okoli 12 stopinj C.
8°C | 22°C
četrtek, 19.10.2017
6°C | 22°C
petek, 20.10.2017
6°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 18°C
Opozorila
Torek, 17.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
22°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

O uradniški akrobatiki, pravni državi, etiki ......


OBČINSKE

| |
20.08.2014      10:18
A A

O uradniški akrobatiki, pravni državi, etiki in morali


Spoštovane bralke in bralci Našega časopisa, upam, da vam že presedajo pisanja Ivana Klenovška in še dveh drugih občanov naše občine ter posledično tudi moji odgovori na njihova pisanja.


Deli:

Da bi razumeli kontekst njihovih pisanj, naj omenim, da sta dva od omenjenih, med njima Ivan Klenovšek, bila kandidata za župana ali moja protikandidata na volitvah. Pričakovali bi, da se bosta z volilnim porazom do sedaj že sprijaznila, med mandatom opravila kakšno družbeno koristno neplačano delo v okolju, v društvih ali v drugih oblikah in se na ljudem prijazen in dostojen način predstavila na novih volitvah. Videti pa je, kot da uspehov in pozitivnih rezultatov kar nimata, in tako jima ostaja le čim večja očrnitev trenutnega župana. Morda pa bi volivci kateremu sedaj namenili zmago, saj Sumina ne bo več protikandidat. Sumina se po dveh uspešnih mandatih dostojno in pokončno umika. Kolikšna je njuna priložnost za zmago, se bo izkazalo oktobra. Ker pa imam našo občino rad, bom držal pesti, da dobi najboljšega župana! Takega, ki ne bo pisal zmagovitih besed ob preprečitvi  gradnje za občane nujno potrebnega objekta, ampak le ob skupnih zmagah za celotno okolje.

S posameznimi podrobnostmi vas ne bom nadlegoval, je pa vsa dokumentacija vseh projektov vedno na voljo na občini. Res pa se je težje pošteno pregristi skozi dokumentacijo kot napisati površne in povrhu še neresnične trditve.

Tako, nekateri se vsa leta gredo »bitke in vojne« z namenom spodkopavanja in rušenja. Prav veliko jim na srečo ni uspelo. Nadaljnji komentar in odgovori na navedbe iz pisma bi bili odveč.

Mladen Sumina, župan  
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!