Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.09.2018

delno oblačno
Od severozahoda se bo povsod zjasnilo, popoldne bo večinoma sončno. Pihal bo severni do severovzhodni veter, na Primorskem šibka do zmerna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 19, na Primorskem okoli 22 °C.
13°C | 18°C
torek, 25.09.2018
4°C | 16°C
sreda, 26.09.2018
3°C | 16°C
četrtek, 27.09.2018
3°C | 20°C
petek, 28.09.2018
6°C | 22°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.9.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
18°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

O središču Dragomerja še na delavnici


NOVICE

| |
01.02.2017      20:54
A A

O središču Dragomerja še na delavnici


Konec januarja je delovna skupina za pripravo idejne rešitve za območje osrednjih dejavnosti v Dragomerju pripravila delavnico, na kateri so udeleženci lahko povedali svoja mnenja o pripravljeni rešitvi in predlagali izboljšave.


Deli:

Kot nam je povedal predsednik delovne skupine Domen Cukjati, tokrat delavnica ni bila tako dobro obiskana kot predstavitev idejne rešitve, ki je potekala dva tedna prej. Kljub temu pa so tri manjše skupinice, vsaka za svojo mizo, razpravljale o idejni rešitvi in iskale predloge za izboljšave. Kot smo izvedeli, je vsaka skupina predstavila svoje ideje, ki so bile zabeležene in jih bodo v nadaljevanju skupaj z mnenji občinskih odbornikov, svetnikov, članov društev in lastnikov zemljišč uporabili pri pripravi nove verzije predloga idejne rešitve.

 

V. L.  
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!