Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

JUTRI
3°C
2°C
TOR.
4°C
-6°C

Odpravimo osamljenost v svojih soseščinah


Več občank in občanov, ki so aktivni v Karitas-u in drugi, dajejo pobude, naj vas tudi na tem spletu MojeObčine povabimo, da bi bili sosedje med seboj še bolj pozorni, saj je v teh časih osamljenim, ki jih  življenje še posebej preizkuša zaradi bolezni in starosti, pomoč še bolj dragocena in dobrodošla!


Saj tudi vsaka širša skupnost in seveda tudi lokalna skupnost, obstaja tudi z namenom, da spodbuja samopomoč in koristi vsem občankam in občanom.


Še posebej pa moramo biti pozorni do tistih, ki niso (več) aktivni  v svojem okolju. V tem smislu naj vas ne preseneti klic soseda ali sokrajana, ki se bo z vami pogovoril in vas povprašal, kako vam lahko pomaga?


Naj bo tudi posebnost tega časa razumljena in izkoriščena priložnost za to, da tudi mi pomagamo drugim, saj to ustvarja (za)upanje, da bodo tudi nam pomagali, če se znajdemo v stiski!   Seveda  pa smo po svojih močeh pripravljeni tako, kot vedno, pomagati tudi v našem društvu.


V spodbudo pa nam je tudi g. Miro Šlibar.


Drago Stanovnik za ODPMD Brezovica 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi