Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 18.02.2018

oblačno
Ponoči se bodo začele pojavljati rahle padavine, ki se bodo proti jutru nekoliko okrepile. Meja sneženja bo sprva na okoli 500 m nad morjem, proti jutru pa se bo spuščala. Tu in tam v notranjosti prehodno ni izključen pojav poledice.
2°C | 5°C
ponedeljek, 19.02.2018
-1°C | 2°C
torek, 20.02.2018
-1°C | 2°C
sreda, 21.02.2018
-1°C | 2°C
četrtek, 22.02.2018
-1°C | 3°C
Opozorila
Sobota, 17.2.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
5°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Čarobna praznična tržnica na Logu


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
18.01.2018      9:37
A A

Čarobna praznična tržnica na Logu


Decembra se je zvrstilo lepo število dogodkov. Med njimi je bila tudi praznična tržnica, ki jo je organizirala naša občina v sodelovanju z lokalnimi društvi.


Deli:

Tistega torkovega popoldneva je v športnem parku Log - Dragomer zagorelo na velikem okroglem ognjišču in bilo je veselo. Zbrali so se stari in mladi, jedlo se je in pilo, pelo in veselilo, raznolike stojnice pa so še dodatno pričarale tisto pravo čarobno vzdušje, kot se za veseli december spodobi. Na tržnici so bili poleg rednih ponudnikov torkove tržnice tudi rokodelci iz okoliša in drugi zanimivi ponudniki z različnimi, lepimi, unikatnimi in okusnimi izdelki. Predstavilo se jih je kar devet. Kmetija Dolenc je ob kaminu poskrbela za veselje otrok, saj je ponudila slastne palačinke in topel čaj. Starejši krajani pa so si lahko ogreli roke ob požirku dišečega kuhanega vina. 
Tokratna praznična tržnica ni bila namenjena samo prodaji izdelkov, ampak predvsem druženju. Program so pripravili člani KUD Kosec ter planinskega društva Rega. Koščeva vokalno-instrumentalna skupina Mladi po srcu je pričarala lepo glasbeno vzdušje, folklorna skupina Nageljček pa nas je ponesla v svet ljudskih plesov. Na eni od stojnic je bila možna tudi izmenjava igrač. Seveda pa brez obiska Dedka Mraza ni šlo. Za obisk prijaznega moža, ki je otrokom delil sladkarije, je poskrbelo planinsko društvo. Otroci so lahko z njim spregovorili nekaj besed in se fotografirali. Na tem mestu bi se radi lepo zahvalili vsem, ki ste prispevali k čudoviti in nemoteni izvedbi tržnice. Posebna zahvala gre tudi gasilskemu društvu Log, ki je poskrbelo za postavitev tržnice in varnost. Bilo je pravljično lepo.

 

KUD Kosec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Številka: 455
Izšla: 18.12.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Februar 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
18.02.2018
Danes ni dogodkov.