Logo MojaObčina.si
DANES
27°C
18°C
JUTRI
25°C
17°C
Oceni objavo

V Mah teatru še ni konec sezone

V Mah teatru smo še vedno aktivni. 7. maja smo občinstvu v polni dvorani CD na Vrhniki premierno uprizorili igro Janeza Jalna Bobri. Več o sami predstavi si lahko preberete na skupnih straneh Našega časopisa. Za tiste, ki si predstave niste mogli ogledati, bo ponovitev predvidoma v času Argonavtskih dnevov v juniju 2024. Spremljajte nas na naši spletni strani www.mah-teater.si ali na FB, kjer bo objavljen datum in ura ponovitve.
17. maja je bila za otroke na igrišču v Jordanovem kotu uprizorjena otroška lutkovna predstava Štorklja izgubi svoje gnezdo, ki jo je odigrala mladinska sekcija pod vodstvom Vesne Kučan.
8. junija pa vas vabimo na premiero lutkovne predstave za otroke »Zajček domišljavček«, ki bo ob 10:00 v PGD Log. Igra, ki je bila prevedena v 16 jezikov, bo prvič predstavljena v Sloveniji. Prevod in priredba sta delo članov Mah teatra. Za režijo je poskrbel Matija Milčinski, lutke in scena sta delo Nevene Kralj ob pomoči Vesne Kučan. Avtorsko glasbo je napisal Lado Jakša.

 

Mah teater

 

 

Oglejte si tudi