Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

DANES
3°C
3°C
JUTRI
1°C
-2°C
Deli
2735

KUD Kosec leto začel s predstavo za najmlajše

8. 1. 2017 ob 17. uri smo v gasilskem domu na Logu uživali v predstavi Ciper Coper medenjaki, ki so jo pripravile članice KUD Šentjošt ob pomoči režiserke Lucije Trobec.

Predstava Ciper Coper govori o dveh mladih coprničkah, Kuštri in Štumfi, ki se zaradi dolgočasnih ur copranja megle, dežja in nizkih oblkov v coprniški šoli odločita, da jo bosta zagodli starim coprnicam in svet zacoprale tako, da bo bolj poln topline, prijateljstva, smeha in veselja. To jima uspe s pomočjo medenjakov za norčije in traparije, kar stare copre spravi v slabo voljo. Zato zajahajo svoje metle, se zapodijo po deželi, da bi zaplenile vse medenjake, preden se dobra volja in smeh razlezeta po vsem svetu. Če so se coprničkama Kuštri in Štumfi medenjaki zares posrečili, vas bosta žgečkala dobra volja in smeh ves dan, morda pa kar celo leto. Poskakovali boste, da se boste komaj ustavili. In to je zares dobro, kajti le tako se da premagati tečnobo in slabo voljo zunaj in znotraj nas. In ker smo naveličani slabe volje, dolgčasa, dežja in megle, smo skupaj poskakovali in se nasmejani vrnili v domove. Dramska predstava je bila primerna za družinski ogled in tako kot malčki so tudi starši veselo zaploskali in se nasmejali.

KUD Kosec

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij