Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo predvsem ob morju zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno. Zjutraj bo po nekaterih kotlinah megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, na Primorskem od 8 do 11 stopinj.
7°C | 22°C
petek, 20.10.2017
7°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 19°C
nedelja, 22.10.2017
9°C | 15°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
22°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Evropski projekti

Na Lukovici že ropotajo gradbeni stroji


EVROPSKI PROJEKTI

| |
21.03.2016      22:35
A A

Na Lukovici že ropotajo gradbeni stroji


Začela se je gradnja visoke cone, prvega velikega projekta, za katerega je občina Log - Dragomer dobila evropska kohezijska sredstva. Dela bodo potekala do konca letošnjega leta. Obvestila o cestnih zaporah bodo objavljena na spletni strani občine, stanovalci pa bodo obvestila o zaporah dobili tudi v poštne nabiralnike.


Deli:
Občinska uprava Občine Log - Dragomer obvešča stanovalce naselja Lukovica, da se je pričela gradnja vodovoda Visoka cona Lukovica. Gradnja bo potekala na ulici Pod gradom ter na nekategoriziranih občinskih poteh, občasno bo omogočen dostop do gozdnih parcel na območju, na katerem je predvidena gradnja vodohrana. Stanovalci boste obvestila o cestnih zaporah dobivali v nabiralnike, objavljena pa bodo tudi na občinski spletni strani. Dela bodo potekala vse do konca leta, v času izvajanja del pa občina stanovalce in lastnike zemljišč prosi za razumevanje.

Visoko cono gradi podjetje GPZ, s katerim je župan Miran Stanovnik prejšnji mesec podpisal pogodbo o izvajanju gradbenih del. Projekt je težak 670 tisočakov. Izvajalec bo nadgradil del obstoječega vodovodnega omrežja na Lukovici ter zgradil nov vodohran, ki ga bo napajalo črpališče z ustreznim napajalnim vodom. S tem projektom naj bi občanom zagotovili varnejšo in boljšo oskrbo s pitno vodo, rešili problematiko občasnega pomankanja vode ter uredili tlačne razmere v vodovodnem omrežju.

 

V. L.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!