Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

DANES
3°C
-3°C
JUTRI
4°C
-4°C

DVIG v septembru in oktobru

Dvig bo s svojimi izobraževalnimi aktivnostmi obogatil Teden vseživljenjskega učenja in Nacionalni mesec skupnega branja, tako kot vsa leta doslej. DVIG-ove prireditve v Tednu vseživljenjskega učenja si lahko preberete v Koledarju prireditev TVU v občini Log - Dragomer, ki ga je pripravilo Društvo upokojencev Dragomer Lukovica. DVIG-ove TVU prireditve so namenjene razvijanju kulture učenja in bralne kulture, kar predstavlja rdečo nit in stalnico v naših programih.

Vabimo vas

30. 9. ob 18. uri na literarno srečanje Beremo poezijo z Dragico Krašovec in Jožetom Zverom. Toscana, Dragomer.

7. 10. ob 17:30 na medgeneracijski bralni dogodek Babice, dedki in vnuki berejo. Dom krajanov, Dragomer.

V mesecu oktobru začenjamo s študijskim letom angleščine, ruščine in španščine, če bo dovolj prijav pa tudi nemščine in francoščine. Vabimo vas k učenju teh tujih jezikov. Več informacij na iold.si/izobraževanje ali po telefonu 031 254 125 (Joži).
Na vseh prireditvah in srečanjih bomo dosledno spoštovali navodila NIJZ. Hvala za razumevanje.

Olga Drofenik

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi