Logo MojaObčina.si
DANES
24°C
13°C
JUTRI
26°C
12°C
Oceni objavo

DVIG univerza za tretje življenjsko obdobje vabi na pogovor

KAKO SVA SI RAZLIČNA z Barbaro in Stevom Telzerowom
Dom Krajanov Dragomer, 31. maj 2023 ob 18h

Nasprotja se privlačijo, rečemo, ko se dekle in fant, povsem različna po značaju in interesih, odločita za skupno življenje.

In o teh razlikah se bomo pogovarjali z Barbaro in Stevom, ki pove, da po naravi želimo imeti dobre medsebojne odnose, topel dom in prijetno vzdušje. Vendar nam včasih zmanjkajo potrebne spretnosti za dosego tega. Ko smo se spoznali, so bile ravno naše različnosti tiste, ki so nas pritegnile drug k drugemu. Čez nekaj časa pa nas te različnosti pričnejo motiti in jih doživljamo kot težave. In na srečanju bomo pogledali na te razlike z dveh plati: kot na nekaj, kar naju razdvaja ali pa kot možnost dopolnjevanja.

Prosimo, da se prijavite na dvig@iold.si ali 031 254 125.


Oglejte si tudi