Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

DANES
28°C
20°C
JUTRI
30°C
17°C
3628

Dom upokojencev v Dragomerju bo!

Danes so predstavniki občine Log - Dragomer župan Miran Stanovnik, Nika Kavkler Gorenc iz Doma upokojencev Vrhnika in minister za delo, družino in socialne zadeve Janez Ciglar Kralj podpisali sporazum o sofinanciranju gradnje enote doma upokojencev (za osebe starejše od 65 let, ki potrebujejo neposredno osebno pomoč ) v Dragomerju. Sogovorniki so izrazili zadovoljstvo, da je pred časom začeti projekt, za katerega je že izgledalo, da ne bo ugledal luč sveta, ponovno oživljen v zadovoljstvo ne samo podpisnikov sporazuma, ampak vseh občanov. Domska enota bo zgrajena v neposredni bližini šole. Občina je v projekt vložila zemljišče, DSO Vrhnika pa bo ob sofinancerski pomoči države zgradil enoto. Z izgradnjo dveh enot na Stari Vrhniki in enote v Dragomerju se bo lahko začel tudi projekt obnove centralnega objekta - Doma upokojencev Vrhnika - na Vrhniki. Več v Našem časopisu. (gt, foto: gt)

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi