Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Popoldne bo pretežno jasno, ponekod v severovzhodni Sloveniji občasno zmerno oblačno. Pihal bo okrepljen severni do severovzhodni veter, ki bo ponehal zvečer in v noči na sredo. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 17, na Primorskem do okoli 19 stopinj C.
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 14°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 19°C
petek, 27.10.2017
6°C | 19°C
sobota, 28.10.2017
8°C | 15°C
Opozorila
Torek, 24.10.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
17°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Dokumentacijo bo izdelal Savaprojekt


NOVICE

| |
22.03.2017      21:31
A A

Dokumentacijo bo izdelal Savaprojekt


Občina Log - Dragomer je izbrala ponudnika za izdelavo projektne dokumentacije za revitalizacijo Stare šole na Logu. Izbrano je bilo podjetje Savaprojekt, ki je bilo tudi edini ponudnik. Ta bo dokumentacijo izdelal za 27 tisočakov brez davka.


Deli:

Občina je januarja na portalu javnih naročil objavila vabilo za oddajo ponudb. Do roka so dobili le eno, in sicer je to oddal Savaprojekt. Kot nam je pojasnila urbanistka Rebeka Skalja Kure, so še pred objavo javnega naročila pri različnih ponudnikih izvedli informativna povpraševanja in dobili podobne informativne ponudbe, kot jo je oddal izbrani ponudnik. Ta ima izkušnje z energetsko sanacijo in rekonstrukcijo objektov kulturne dediščine, pogodba pa še ni pravnomočna. Izvedeli smo še, da bo ponudnik izdelal idejno zasnovo ter projekta za gradbeno dovoljenje in izvedbo prenove. Dokumentacija naj bi bila izdelana še letos. Občina je za izdelavo projektne dokumentacije v okviru projekta tehnične pomoči Evropske investicijske banke ELENA dobila 17 tisočakov. Kot smo že poročali, je konec lanskega leta postala lastnica celotne Stare šole, ki pa trenutno sameva, saj se je iz stanovanja, ki ga je občina kupila konec leta, že izselila zadnja stanovalka. Objekt naj bi v prihodnjih letih celovito obnovili, vanj preselili občinsko upravo, uredili arhiv ter ga namenili širši javnosti.

 

V. L. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!