Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 24.06.2018

pretežno oblačno
Danes bo spremenljivo oblačno. Nastale bodo posamezne plohe. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 22, na Primorskem do 24 °C.
12°C | 22°C
ponedeljek, 23.06.2018
10°C | 22°C
torek, 25.06.2018
13°C | 21°C
sreda, 26.06.2018
11°C | 24°C
četrtek, 27.06.2018
12°C | 25°C
Opozorila
Nedelja, 24.6.2018 ob 7h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
22°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Še 21 pobud za OPN


NOVICE

| |
12.04.2017      12:16
A A

Še 21 pobud za OPN


V drugi polovici marca se je zaključil rok, do katerega je Občina Log - Dragomer sprejemala pobude za spremembo namenske rabe in druge predloge v zvezi z urejanjem prostora v občini. Te bodo skupaj s študijami obravnavali pri pripravi dopolnjenega osnutka OPN in dopolnitvi okoljskega poročila, ki bosta ponovno javno razgrnjena.


Deli:

Občinski prostorski načrt občine Log - Dragomer od letošnjega leta dalje pripravlja nov izdelovalec, Urbi, ki je bil kot najcenejši ponudnik izbran na razpisu občine. Kot smo izvedeli, bo poskrbel za dodatne strokovne podlage, dopolnil bo dopolnjen osnutek OPN in okoljsko poročilo ter oboje uskladil. Sledila bo druga javna razgrnitev, nato objava stališč do pripomb in predlogov ter izdelava predloga dokumenta. Tega bo nato treba uskladiti z nosilci urejanja prostora in pridobiti njihova mnenja, čisto na koncu pa naj bi odlok sprejeli tudi svetniki. Medtem je občina že zaključila enomesečno obdobje, v katerem je sprejemala nove pobude za spremembo OPN. Kot so nam pojasnili zaposleni, so v tem času dobili še enaindvajset novih pobud, ki bodo obravnavane pri ponovni pripravi dopolnjenega osnutka najpomembnejšega prostorskega dokumenta občine.

 

V. L. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!