Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

JUTRI
14°C
2°C
SOB.
4°C
-6°C
Deli
1472

Delovni čas lekarne bo krajši

Lekarna Ljubljana bo med poletnimi počitnicami zaprta v torek in četrtek.

Kot so pojasnili bodo v času letnih dopustov poslovni čas lekarne prilagodili zmanjšanemu obsegu dela Ambulante splošne medicine oziroma dializnega centra. Lekarniška podružnica bo tako od začetka junija do konca avgusta odprta trikrat na teden, in sicer v ponedeljek in petek od 9:00 do 16:00 ter v sredo popoldan med 12:00 in 18:00. Kot so nam še povedali v Lekarni Ljubljana je prilagajanje delovnega časa v poletnih mesecih, ko ljudje odhajajo na dopuste, običajna večletna praksa v lekarniških podružnicah in nekaterih lekarnah Lekarne Ljubljana. Ta je svojo podružnico v občini Log – Dragomer odprla decembra in deluje v prvem nadstropju dializnega centra Fresenius. Zaenkrat v podružnici ne dosegajo načrtovanega obiska strank, smo še izvedeli. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!