Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

DANES
10°C
1°C
JUTRI
11°C
-4°C
Deli
3628

Balinarski turnir OZVV Slovenije

V nedeljo, 26. maja, je  predsednik OZVVS Log - Dragomer Roman Čot organiziral balinarski  turnir na balinišču v Dragomeru. Od vseh vabljenih ekip iz cele Slovenije se je turnirja udeležilo sedem ekip: Vrhnika, Sežana, Logatec (Sever), Žiri, Dolenjska in Dragomer. V uvodu turnirja je predsednik Čot pozdravil vse udeležence, sledil je pozdrav v obliki zbora ob poslušanju državne himne. Sodnik Branko Šefran je ekipam po žrebu določil igrišča in nasprotnike, balinarji pa so poskrbeli, da so se krogle začele kotaliti po balinišču. Tekmovanje je potekalo po pravilih Balinarske zveze Slovenije. Na igrišču je bilo seveda čutiti tekmovalnost, potrebne pa je bilo tudi malo sreče, ki je vedno na strani zmagovalcev. Ampak udeleženci so bili na koncu enotnega mnenja, da je ob takem tekmovanju pomembno tudi druženje  in širjenje novih znanstev. Vrstni red po odigranem finalu je bil naslednji: Vrhnika, Sežana, Dragomer 2 in Sever.  

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi