Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.04.2018

delno oblačno
Ponoči bo jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 4 do 10 °C.
10°C | 26°C
nedelja, 22.04.2018
10°C | 28°C
ponedeljek, 23.04.2018
10°C | 25°C
torek, 24.04.2018
11°C | 26°C
Opozorila
Petek, 20.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
26°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

TUDI OLIMPIJKE V MAŠKARE - vse za otroke in ......


ŠPORT, OSNOVNA ŠOLA, ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
16.02.2018      9:16
A A

TUDI OLIMPIJKE V MAŠKARE - vse za otroke in športDeli:
Sanje vsakega športnika je udeležba na olimpijskih igrah. Prav tako pa je širjenje olimpijskega duha pri mladih zelo pomembno. Tako smo bili priča čudovitemu dejanju treh udeleženk olimpijskih iger, ko so s svojo prisornostjo navdušile mlade, predvsem naše najmlajše. 

V Gimnastičnem društvu Zelena jama je bil v torek, 13. 2. 2018, tradicionalni ples PUSTNIH ŠEM. Športna mladina gimnastičnega društva, njihovi prijatelji, sošolci in sorodniki, se je poveselila na norem in veselem pustnem rajanju. V veliko veselje so športne družabne igre, pri katerih otroke spodbujamo k športni aktivnosti. 

Vedno pa priredijo prijetno presenečenje naše tri olimpijke. S svojo navzočnostrjo navdušijo najmlajše športnice, saj otrokom poslikajo obraz, z njimi zaplešejo polko, predvsem pa se vsak otrok lahko s svojim "idolom" druži, fotografira in zabava. Otrok lahko poteši svojo radovednost in vpraša udeleženke olimpijskih iger vse, od težkih treningov, tekmovanj, do udeležbe in vseh občutkov, ki so jih takrat doživele.

Letos je olimpijka iz Sydneya Mojca Mavrič zaplesala polko in bila najboljši DJ. Adela Šajn, ki se je leta 2008 udeležila poletnih olimpijskih iger v Pekingu, je skupaj z Tjašo Kysselef, prvo rezervo za olimpijske igre Rio 2016, otrokom okraševala obraz s poslikavo lic, nosu, rok, dlani, .... Vrsta je bila neskončna.
In ne nazadnje olimpijka iz Ria 2016, Teja Belak, ki predstavaljala Smrketo. Ena čudovita zgodbica stoji tudi za tem, in sicer fantek vojak jo vpraša kaj predstavlja, a mu tega ne pove, vendar ga vpraša
"Mar ne veš?"
"Ja," je rekel, "zakaj si pa BOROVNICA!!" in tako je bilo smeha in zabave še več.

Fotografije si lahko ogledate na naši FB strani https://www.facebook.com/gdzelenajama/ ali na naši spletni strani www.gimzj-drustvo.si 

“Smo maškare mlade
plesale bi rade,
da bi zima odšla in pomlad bi prišla!
Od hiše do hiše,
od vrat do vrat,
prinašamo srečo, veselje pomlad”0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ljubljana!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo