Logo MojaObčina.si

Ljubljana

DANES
33°C
16°C
JUTRI
30°C
18°C
656

USPEHI SLOVENSKIH TELOVADK - gimnastika za vse

BAKU - svetovni pokal v športni gimnastiki
Slovenska reprezentanca v ženski in moški športni gimnastiki se je udeležila svetovnega pokala v Bakuju. Sezono je z zlato medaljo na preskoku in bronasto na parterju v daljni Avstraliji odprla Tjaša Kysselef. Uspehi slovenskih telovadk pod uspešnim vodstvom trenerjev tako Andreja Mavriča kot Nataše Retelj so se nadaljevali tudi v Azerbaijdžanskem Bakuju. Imeli smo kar štiri finalne nastope na svetovnem pokalu, kar šteje za ogromen uspeh slovenskih telovadk.

Na preskoku sta bili kar dve finalistki, in sicer Tjaša Kysselef (trener Andrej Mavrič), ki je osvojila odlično 3. mesto in Teja Belak (trener Andrej Mavrič), katera je, žal, padla pri prvem skoku in slabo doskočila pri drugem skoku ter osvojila 6. mesto. Na dvovišinski bradlji se je Luciji Hribar (trener Nataša Retelj) nastop ponesrečil. Izvedba njene vaje je bila odlična, a žal jo je po izvedbi spusta odtrgalo z dvovišinske bradlje. Četrti finalni nastop si je pritelovadila Tjaša Kysselef na parterju in osvojila odlično 7. mesto.

Ponosni na Zlate Dame iz Zelene jame!

@gdzelenajama
info@gimzj-drustvo.si
www.gimzj-drustvo.si
070 796 207

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi