Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 26.04.2018

pretežno oblačno
Popoldne bo v bližini morja še sončno vreme. Drugod bo pretežno oblačno, padavine, deloma plohe, se bodo iznad severnih krajev širile proti jugu. Predvsem v osrednji in južni Sloveniji bodo tudi posamezne nevihte. Na Primorskem bo povečini suho. Prehodno bo zapihal okrepljen severovzhodni veter, na Primorskem zvečer šibka do zmerna burja. Ohladilo se bo, popoldanske temperature bodo od 14 do 21, v južni Sloveniji do okoli 23 °C.
12°C | 22°C
petek, 27.04.2018
11°C | 21°C
sobota, 28.04.2018
9°C | 27°C
nedelja, 29.04.2018
12°C | 26°C
ponedeljek, 30.04.2018
11°C | 23°C
Opozorila
Četrtek, 26.4.2018 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
22°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Zasledovalke sreče; Vera Nuhijev-Galičič


KULTURA

| |
07.04.2017      9:32
A A

Zasledovalke sreče; Vera Nuhijev-Galičič


O avtorici: Vera Nuhijev-Galičič je diplomirala na oddelku za psihologijo FF v Ljubljani, opravila podiplomski študij iz pedopsihiatrije na ljubljanski Medicinski fakulteti. Na številnih strokovnih izobraževanjih ter usposabljanjih je pridobila naziv svetovalke na področju izobraževanja za delo z brezposelnimi in vodenjem izobraževalnih delavnic zanje, usposobljenost za izobraževanje potencialnih izobraževalcev (trenerjev) na področju dela z brezposelnimi. Bila je mentorica študentom na študijski praksi (psihologi, andragogi, specialni pedagogi, socialni delavci), mentorica absolventom pri pripravi diplomskih nalog, soavtorica priročnika za izvajanje učnih delavnic Skladov dela RS. Deset let je vodila zasebni zavod Tin Ljubljana, kjer je s svojimi zaposlenimi in ACS razvijala program Projektno učenje za mlade, ki je pridobil domača in mednarodna priznanja. Je dobitnica nagrade MDDSZ »dobrotnica leta 2005« ter avtorica več izobraževalnih delavnic za različne ciljne skupine. Je oseba, ki zna, zmore in hoče prisluhniti ljudem, ter jim priskočiti v pomoč, kadar jo potrebujejo.


že čez nekaj dni naša nova knjiga: Zasledovalke sreče
že čez nekaj dni naša nova knjiga: Zasledovalke sreče
Deli:

Brez poguma nikoli ni mogoče spisati dobre zgodbe, brez zgodb pa ni življenja.

Zato je avtorica Vera Nuhijev – Galičič v romanu Zasledovalke sreče predstavila življenjske zgodbe treh prijateljic srednjih let, te so doživele vsaka svojo zgodbo o izgubi, ki jih je zaznamovala. Dragoceno bo izvedeti, kako so uspele premagati bolečino ob izgubi moža, otroka in razočaranje v ljubezni.

Ker je psihologinja, je iskala odgovore na vprašanja, kaj se zgodi s čustvi ob izgubi najdražjega, ob soočenju s smrtjo?

Pomembno se ji je zdelo poudariti, četudi smo ranjeni in prizadeti, da je treba poiskati notranjo moč,

s katero lahko premagamo negativne izkušnje. Kljub temu, da nam včasih zmanjka energije in zastane korak, je potrebno poiskati novi vir,vodilo, s katerim bomo potovali naprej, zasledovali srečo.

Knjiga ima 184 stani, format A5, barvni ovitek z zavihkoma.

Cena: 22,90 eur.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ZALOŽBA FORMA 7,D.O.O.,LJUBLJANA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
ZALOŽBA FORMA 7,D.O.O.,LJUBLJANA
ZALOŽBA FORMA 7,D.O.O.,LJUBLJANA
KOPRSKA 94
Tel:(01) 257 21 71
Koledar dogodkov Preglej vse
April 26 27 28 29 30 1 2 3 4 5
04.05. - 06.05.2018 | Tečaji in delavnice
Plesna delavnica v Novigradu
05.05. - 06.05.2018 | Tečaji in delavnice
Dvodnevna delavnica Globoki Peat in DP2 tehnika
05.05.2018 | Tečaji in delavnice
Reiki šola Asia Tuma, 2.del
29.04.2018 | Umetnost
Vodstvo po razstavi Švicarija: skupnost, umetnost in narava
04.05. - 06.05.2018 | Tečaji in delavnice
Plesna delavnica v Novigradu
05.05. - 06.05.2018 | Tečaji in delavnice
Dvodnevna delavnica Globoki Peat in DP2 tehnika
05.05.2018 | Tečaji in delavnice
Reiki šola Asia Tuma, 2.del

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo