Logo MojaObčina.si

Ljubljana

DANES
1°C
-3°C
JUTRI
0°C
-5°C
2510

ISKANJE IZGUBLJENE DUŠE

Avtor Milan Jazbec, veleposlanik, profesor in pisatelj si je zadal nalogo napisati romanizirano trilogijo o diplomaciji z zanimivim naslovom Dama v belem. Prvi del z naslovom Mavrica izza duše je izšel leta 2006. Po več kot desetih letih je pred nami novo literarno delo, drugi del trilogije Iskanje izgubljene duše, ki bo obogatilo slovensko beletristiko. Skozi zanimivo življenjsko zgodbo preminulega lavreata predstavi avtor tudi diplomacijo z vsemi njenimi pritiklinami: srčnost, pristnost, prijateljstvo, spletkarjenje, zavist, spotikanje, pretvarjanje, obotavljanje, vzpone in padce. »V mnogih od nas se skriva globoko v sebi nek ideal. Tak ideal, stremljenje k njemu, pot proti njemu je osnovna misel pričujoče knjige,« pa je v spremni besedi zapisal dr. Jožef Kunič, častni predsednik Slovenskega društva za mednarodne odnose.
Cena: 23,90 eur

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
BORBONA CATERING D.O.O.