Logo MojaObčina.si
DANES
33°C
21°C
JUTRI
34°C
18°C
Oceni objavo

Covid, Gripa ali Angina?

Prišla je zima in z njo povečano število bakterijskih in virusnih okužb dihal.

Pri nas smo preteklih dneh zabeležili že več kot 5 primerov Gripe tipa A in več kot 25 primerov streptokoknih okužb žrela - "angine".
Simptomi gripe in angine in Covida so si med seboj podobni. Vsem trem so skupne bolečine v žrelu, povišana telesna temperatura, utrujenost. Pri večini obolelih za gripo pa opažamo visoko temperatro 38.5-40.5 C, telesno izčrpanost, močan neproduktiven kašelj, ki vztraja dalj časa.
Pri nas se lahko BREZPLAČNO testirate na COVID, v kolikor je vaš COVID test NEGATIVEN pa vam nudimo še dodatno samoplačniško testiranje za GRIPO (tipa A in B) in ANGINO (Bakterijske streptokokne okužbe žrela). Odločitev za potek zdravljenja je tako lažja in hitrejša.


Testirni Center Ljubljana, Galjevica 6

Odprti vsak dan 7:00-19:00

051 799 623

051 783 719

Oglejte si tudi