Logo MojaObčina.si

Ljubljana

DANES
27°C
16°C
JUTRI
29°C
16°C

12. Mednarodna Tattoo Konvencija


Slovenia Tattoo Convention ponovno organizira mednarodno tattoo konvencijo, tokrat že 12. Ponovno se bomo družili na gospodarskem razstavišču v Ljubljani.

12. Mednarodna Tattoo Konvencija se bo odvijala od 12. do 14. aprila, 2019. Konvencije se bodo udeležili mojstri tetoverji/artisti iz večih držav. Možnost ogleda izdelav tetovaž v živo, je na nek način pogled v zasebnost. Izjemni mojstri bodo razkrili del sebe. Njihovo delo zahteva natančnost, potrpežljivost, prilagodljivost, previdnost in še kaj. Poleg vsega tega morajo paziti na čistočo in diskretnost. Zagotovimo lahko, da vsi tetoverji/artisti, ki se bodo udeležili tega dogodka, izpoljnjujejo norme in delajo v skladu s predpisi.

Glavni namen konvencije je druženje, tako tetoverjev (medsebojno) kot obiskovalcev. Ob tem bo v ozadju zagotovo še kakšna dodatna stvar/dogodek, ki bo pritegnila vaše zanimanje.

Vjudno vabljeni na 12. Mednarodno Tattoo Konvecijo.

 

Kdaj? 12.-14.4.2019
PETEK 14:00 – 22:00
SOBOTA 12:00 – 22:00
NEDELJA12:00 – 22:00Všečkaj objavo

Oglejte si tudi