Logo MojaObčina.si

Litija

JUTRI
19°C
6°C
NED.
16°C
6°C
2525

ŽUPAN FRANCI ROKAVEC ČESTITAL NAJBOLJŠIM TENISAČEM TENIS KLUBA AS IZ LITIJE

Župan Franci Rokavec se je v torek, 7. 7. 2020,  udeležil  slavnostnega srečanja  v Klubu AS iz Litije, ki so ga pripravili ob odmevnih  dosežkih svojih igralcev. Ob tej  priložnosti jim je podelil  promocijska darila Občine Litija. 

Srečanja so se udeležili: Nik Razboršek, ki je osvojil naslov državnega članskega prvaka Slovenije v tenisu, Bor Artnak, ki je osvojil kar dva naslova in sicer je postal državni prvak do 16 let in državni prvak do 18 let, Žiga Šeško je  postal državni prvak do 12 let ter Karmen Vrhovec, ki je postala državna prvakinja med veterankami. Čestitamo vsem  igralcem in igralki ter tudi klubu za imeniten dosežek in se jim zahvaljujemo za odlično promocijo Občine Litija.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi