Logo MojaObčina.si

Litija

JUTRI
16°C
11°C
SRE.
16°C
5°C

Litijska tržnica Na plac' 19. septembra na novi lokaciji

V soboto, 19. septembra 2020, se na NOVO lokacijo, v staro mestno jedro, seli litijska tržnica.

Ne spreminja se samo lokacija, temveč tudi vsebina, zato vas vabimo, da si pridete pogledat pestro dogajanje,  vsako soboto od 8. do 12. ure.

NA PLAC ', kot smo nostalgično poimenovali nov prostor za tržnico na Valvazorjevem trgu, boste lahko izbirali med pridelki, izdelki ali  drugimi proizvodi  naših lokalnih pridelovalcev, predelovalcev, rokodelcev, mesarjev, čebelarjev, vinarjev, pivovarjev, podjetnikov, društev…Še več, lahko se boste družili ob prijetnem animiranem programu, ob glasbi, hrani in pijači.

Vabljeni  otroci, mladina, starši, dedki in babice, gospodinje in ne-gospodinje, da se v sobotnem dopoldnevu sprehodite do starega mestnega jedra, ob prijetnem programu napolnite košarico z lokalnimi dobrotami in polni dobre volje in pozitivne energije zaključite delovni  teden.

Vabljeni! Od 19. septembra 2020 se ob sobotnih dopoldnevih srečujemo NA PLAC'!
 

SPREMLJAJTE LITIJSKO TRŽNICO NA PLAC' NA FACEBOOKU!

Ob obisku tržnice upoštevajte priporočila NIJZ (razkuževanje rok, nošenje mask in priporočena razdalja.)

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi