Logo MojaObčina.si

Litija

DANES
26°C
9°C
JUTRI
28°C
12°C

V parku ob Savi zasajene nove vrbe

Kljub slabši napovedi, so vremenske razmere dopustile, da je arborist Miran Conta, skupaj s svojo ekipo, uspel zasaditi novih 14 vrb v park ob reki Savi. Obenem je  tudi presadil obstoječe 4 vrbe z namenom doseči urejenost vrbovega drevoreda.

Po današnjem posegu strokovnjaka bo park še lepši in posedanje ter sproščanje  v zelenem okolju ob reki Savi še prijetnejše. Želimo si, da bi se nova drevesa uspela obdržati in bodo nov kamenček v mozaiku urejenega drevoreda, ki bo kmalu nudil prijetno zavetje številnim obiskovalcem. Naj bo skrb za urejeno okolje, naša skupna skrb zato čuvajmo zelene kotičke našega mesta.Zasaditev je del projekta Ozeleniti mesto Litija. Projekt sofinancirata Evropska unija iz Evropskega kmetijskega sklada za razvoj podeželja in Republika Slovenija v okviru Programa razvoja podeželja RS 2014–2020.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi