Logo MojaObčina.si
DANES
18°C
14°C
JUTRI
22°C
10°C
Oceni objavo

Sezona izposoje koles »Po kolo« se odpira

Uporabnike sistema za izposojo koles Po kolo in tiste, ki o tem šele razmišljate obveščamo, da se z lepšimi spomladanskimi dnevi bliža datum ponovnega odprtja sezona izposoje koles v Litiji, Šmartnem pri Litiji in Dolu pri Ljubljani.

Kolesarska postaja v Litiji (pri Občini) ima za izposojo na voljo pet koles, od tega po dve z električnim pogonom. Informacije o registraciji v sistemu Po kolo lahko dobite na TIC Litija ali na http://www.pokolo.si.

Z registracijo v sistem si lahko kolo sposodite na lokacijah pred Občino Litija, Občino Dol pri Ljubljani ali v Šmartnem pri Litiji, ob zaključku uporabe pa ga vrnete na eno od naštetih postajališč. Letni paket uporabe sistema stane 10 eur.

Projekt sodelovanja LAS Kolesarska veriga na podeželju sofinancirata Evropska unija iz Evropskega kmetijskega sklada za razvoj podeželja v Republika Slovenija v okviru Programa razvoja podeželja RS 2014–2020.

Oglejte si tudi