Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

pretežno oblačno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 20°C
petek, 27.10.2017
6°C | 19°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
7°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

Objem topline za Športno društvo Sava


LOKALNE SKUPNOSTI, PROSTOVOLJSTVO, DRUŠTVA

| |
13.01.2015      8:00
A A

Objem topline za Športno društvo Sava


Podprite naša prizadevanja za nakup defibrilatorja za naš kraj.


Deli:

Objem topline je družbeno odgovorna akcija, ki jo organizira podjetje Studio Moderna, s katero podpira različna društva in druge neprofitne organizacije pri doseganju svojih plemenitih ciljev. V akcijo se je prijavilo tudi naše Športno društvo Sava, s projektom zbiranja sredstev za nakup defibrilatorjev za naš kraj Sava.


Nesreča nikoli ne počiva, ne izbira ne kraja, ne časa, zato nikoli ne vemo, kdaj bomo takšno pomoč potrebovali ravno mi. Da bi nam uspelo, potrebujemo Vašo pomoč, ki Vas ne stane nič, razen tega, da nas s klikom oz. »spletnim objemom« podprete na spletni strani: http://objemtopline.dormeo.net/ in tako glasujete za ŠD Sava.

 

Organizacija, ki v določenem mesecu prejme največ »spletnih objemov« - torej vaših klikov, lahko od Studia Moderna prejme denarno podporo.


Čim večje število vaših »spletnih objemov« - klikov nam bo pomagalo, da bo tudi naš kraj opremljen z defibrilatorjem, napravo, ki v primeru srčnega zastoja rešuje življenja.

Podprite naša prizadevanja za nakup defibrilatorja in nam od 01. 01. do 31. 01. 2015 PODARITE Vaš objem VSAK DAN!


Delite informacijo, širite jo med sosedi, sorodniki, prijatelji in znanci, da skupaj dosežemo kar največ objemčkov, ter tako pridobimo nujno potrebna sredstva za nakup defibrilatorja. Pravila glasovanja in navodila za registracijo ter vse ostale informacije najdete na spletni strani, vsak pa lahko iz svojega e-mail naslova glasuje le 1x na dan.


Iz srca HVALA za prav vsak podarjeni objem!

ŠD Sava
Priloge:
PDF
OBJEM TOPLINE ŠD SAVA.pdf
34840_objemtopline_sdsava.pdf (155,3 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Litija? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občina Litija
Občina Litija
Jerebova ulica 14
Tel:(01) 896 34 24
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1
23.10.2017
Danes ni dogodkov.
26.10.201 | Družabni dogodki
Pohod Litija- neznano

Bodite prvi pri oddaji mnenja.