Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.10.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo jasno, po nižinah in ob morju bo ponovno nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, ob morju do 12 stopinj C.
8°C | 21°C
sreda, 18.10.2017
7°C | 22°C
četrtek, 19.10.2017
6°C | 21°C
petek, 20.10.2017
7°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
8°C | 19°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
21°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

Dan za spremembe 2015


PROSTOVOLJSTVO

| |
01.04.2015      13:45
A A

Dan za spremembe 2015Deli:

V soboto, 28. marca nas je zjutraj razveselilo lepo vreme in polni dobre volje smo se s prostovoljci zbrali pred MC Litija. Na koncu se nas je nabralo več kot 40! Ena ekipa se je odpravila na Gozdno učno pot Svibno, kjer so popravili nekaj tabel, jih postavili na svoje mesto in pospravili smeti, ki se tam konstantno nabirajo. Druga ekipa je ostala v MC Litija, kjer smo se lotili urejanja Stojnice vse zastojn in okolice MC-ja. Pridni prostovoljci smo spet opravili veliko delo, zato smo si na koncu pripravili še skupno kosilo, da smo proslavili lep dan in uspešno opravljeno delo. Z nami so sodelovali tudi učenci Podružnice s prilagojenim programom OŠ Litija in društvo za trajnostni razvoj Slomo.

 

V okviru Dneva za spremembe 2015 smo s pomočjo KUD Venčeslav Taufer organizirali tudi predstavo Butalci, ki je bila v petek, 27. marca v Kulturnem centru Litija.

 

Ob zaključki akcije, 10. aprila ob 19. uri, pa v Kulturnem domu Šmartno pri Litiji pripravljamo še eno gledališko predstavo. Nastopali bodo dijaki Gimnazije Litija s predstavo Šest oseb išče avtorja. Obe predstavi sta brez vstopnine, zbiramo pa prostovoljne prispevke, ki jih bomo namenili Podružnici s prilagojenim programom OŠ Litija. Naj omenimo še, da v ta namen zbiramo tudi zamaške, ki jih bomo zbirali še do konca akcije, to je do 10. aprila. 

 

Prispevek je pripravil MC Litija.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Litija? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občina Litija
Občina Litija
Jerebova ulica 14
Tel:(01) 896 34 24

Bodite prvi pri oddaji mnenja.