Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 28.06.2017

oblačno
Popoldne bo na vzhodu sprva še sončno in vroče, drugod bo spremenljivo oblačno. Krajevne padavine, deloma nevihte se bodo krepile in postopno širile proti vzhodu. Pihal bo južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, na vzhodu do 32 stopinj C.
18°C | 27°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 25°C
petek, 30.06.2017
16°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 25°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 13h
Danes popoldne in zvečer bodo nastale močnejše nevihte, ob prehodu vremenske fronte v noči na četrtek pa bodo ob nevihtah krajevna neurja predvsem z nalivi in močnejšimi sunki vetra.
18°C
27°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Obujamo tradicijo – gradimo skupnost


ŠPORT

| |
10.06.2015      10:29
A A

Obujamo tradicijo – gradimo skupnostDeli:

LITIJSKI TEK

Za več zdravja in rekreacije, za vse generacije – Litijski tek. Promocija zdravega življenjskega sloga, obujanje tradicijo, graditev skupnosti – naše skupnosti. Tekli bomo v soboto 13. 6.2015 od 09.00 dalje. Start bo na Valvazorjevem trgu v Litiji. Na voljo so trase za vse starostne kategorije. Tek bo potekal v smeri Podšentjurja in Pogonika. Informacije: http://www.zkms-litija.si/ in na 051-443-410, prijave: http://www.zkms-litija.si/2015/04/21/litijski-tek-2015/

 

Prireditev je posvečena prazniku Občine Litija. Organizatorja Litijskega teka sta ZKMŠ Litija in Občina Litija.

Pridite na poletno športno festivalsko druženje – Praznujmo skupaj!

 

FESTIVAL SKUPNOSTI

Poletje je čas za druženje in festivalsko dogajanje. V Litiji se nam obeta pestro ulično dogajanje na Festivalu skupnosti, kjer se bodo predstavile mestna in krajevne skupnosti, društva in druge organizacije iz občine Litija. Za obiskovalce pripravljajo ustvarjalne delavnice, razstave, glasbene nastope, demonstracijo športnih veščin in jutranjo telovadbo, pokušino palačink in drugih dobrot ter predstavitve na stojnicah. Ljubitelji knjig boste lahko obogatili svojo domačo knjižnico.

Društva in druge organizacije bodo pokazale, kaj ustvarjajo in po čem so prepoznavne. Prav tako bodo Mestna in krajevne skupnosti Občine Litija prikazale, kaj je značilno za njihovo območje. Hkrati je festival priložnost, da se srečate s sokrajani in poklepetate. Morda boste dobili namig, kam se lahko vključite in kako lahko prispevate k izboljšanju bivanja v skupnosti.

Festival bo na Valvazorjevem trgu v Litiji, v soboto, 13. 6.2015, med 9. in 13. uro, potekal bo hkrati z Litijskim tekom.

 

Prireditev je posvečena prazniku Občine Litija. Organizatorja Festivala skupnosti sta Občina Litija in Stičišče NVO osrednje Slovenije.

 

Pridite na poletno športno festivalsko druženje – Praznujmo skupaj!

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Litija? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občina Litija
Občina Litija
Jerebova ulica 14
Tel:(01) 896 34 24

Bodite prvi pri oddaji mnenja.