Logo MojaObčina.si

Litija

DANES
26°C
9°C
JUTRI
28°C
12°C
14923

Javni poziv: Predlog za imenovanje nove ulice na območju Graške Dobrave - Ulica čebelarske pravde

Po končani izgradnji nove ulice na Graški Dobravi, ki bo služila dostopu do predvidenih novih stanovanjskih objektov, župan Občine Litija ob 100-letnici čebelarske pravde v Litiji in na podlagi svetniške pobude podžupanje Lijane Lovše, predlaga, da se nova ulica poimenuje Ulica čebelarske pravde. Nova ulica se bo pričela ob stičišču ulice Na Dobravi in Prečne ulice ter zaključila kot dostop do novih objektov.

Župan Občine Litija osebe, ki so na delu Graške Dobrave, na katerega se predlog nanaša, lastniki še nezazidanih stavbnih zemljišč poziva, da svoja mnenja, predloge ali pripombe o ustreznosti zgoraj navedenega predloga, podajo na e-naslov obcina.litija@litija.si ali po pošti na Občina Litija, Jerebova ulica 14, 1270 Litija do 13. 5. 2022.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi