Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 17.08.2017

pretežno jasno
Zvečer se bodo ponekod še pojavljale plohe ali nevihte.
17°C | 32°C
petek, 18.08.2017
18°C | 35°C
sobota, 19.08.2017
17°C | 29°C
nedelja, 20.08.2017
13°C | 23°C
Opozorila
Sreda, 16.8.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
32°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Akcija za poplavljene v BiH, v Srbiji in na ......


ZAVODI

| |
21.05.2014      9:28
A A

Akcija za poplavljene v BiH, v Srbiji in na HrvaškemDel zbrane pomoči
Del zbrane pomoči
Deli:

Veterani Nogometnega kluba Litija in Zavod za kulturno, mladino in šport Litija organiziramo zbiranje pomoči prizadetim v katastrofalnih poplavah v BiH, v Srbiji in na Hrvaškem.

 

V prostorih ZKMŠ Litija, enota Mladinski center Litija na Ponoviški cesti 12, zbiramo hrano z daljšim rokom trajanja, še posebej hrano za dojenčke, obleko, sredstva za higieno, odeje,... Humanitarni prispevki in material so dobrodošli vsak dan od 12.00 do 20.00. Posebej pa na javnem dogodku in koncertu Raj mladosti v soboto, 24.5. od 16.00 dalje pred MC Litija. Program dogodka na www.mc-litija.si.

 

Prva dva kombija z zbranimi donacijami sta proti Doboju krenila danes v zgodnjih jutranjih urah. Naslednja pošiljka bo oddana še ta teden. Prostovoljci MC-ja, ki pridno delajo že od sobote bodo poskrbeli, da bo darovana pomoč namenjena vsem trem prizadetim državam.

 

Ne moremo pa mimo zahvale vsem dobrim ljudem, ki so nas v teh dneh zares pozitivno presenetili, saj že od sobote vztrajno prinašajo hrano, vodo, higienske pripomočke in obleko. Po zadnjih informacijah na prizadetih območjih, poleg hrane in vode najbolj potrebujejo higienske pripomočke, saj se bojijo izbruha nalezljivih bolezni, kot sta vranični prisad in virus zahodnega Nila. 

 

Humanirano akcijo bomo nadaljevali vse do preklica.
Pomagajmo ljudem v stiski, ker vemo kaj so poplave! Pomagajte tudi vi.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Litija!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Koledar dogodkov Preglej vse
Avgust 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
16.08.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.