JUTRI
19°C
6°C
SOB.
24°C
9°C

zaposlitev

Podravska regija
Petek, 05. April. 2024

Vulkanizer m/ž (delo na stroju za brizganje gume)

V podjetje vabimo nove sodelavce za delo v proizvodnji, kjer se boste srečali predvsem z naslednjimi nalogami: posluževanje strojev za brizganje gume, snemanje izdelkov iz orodja po navodilih za delo.
Nedelja, 31. Marec. 2024

Komercialni referent m/ž

Zaradi stalne rasti, novih projektov, ugodnega poslovanja, iščemo novega sodelavca/ko. Pričakujemo srednješolsko ekonomsko izobrazbo ali ekonomsko izobrazbo VI./2. stopnje. Nudimo zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas.
Sobota, 20. April. 2024

Voznik - pomočnik, m/ž, Slovenska Bistrica

Delovne naloge: Pomoč v kuhinji pri pripravi hrane za dostavo, nalaganje hrane v službeno vozilo ter skrb za njeno pravilno razporeditev in varno prevozno okolje,...

Kuhar, m/ž, Maribor

Delovne naloge: Samostojno kuhanje, vodenje in poznavanje dokumentacije HACCP,....