Logo MojaObčina.si

Laško

JUTRI
28°C
14°C
PON.
31°C
13°C
Objava JE POTEKLA dne 06. 07. 2022 00.00 in NI VEČ VIDNA NA PORTALU.

VZRŽEVALEC V HOTELU - M/Ž

Opis del in nalog:
VZDRŽEVANJE IN REDNI TEHNIČNI PREGLEDI ELEKTRIČNIH, VODOVODNIH, TOPLOVODNIH, PLINSKIH, DIMNIH, TRANSPORTNIH IN DRUGIH NAPRAV IN NAPELJAV, BAZENSKE TEHNIKE IN OBJEKTOV. ZAGOTAVLJANJE NEMOTENEGA DELOVANJA NAPRAV IN OPREME TER IZVEDBA POPRAVIL IN VZDRŽEVALNIH DEL. KONTROLA DELOVANJA INSTALACIJ IN NAPRAV NA OBJEKTIH TER AKTIVNE POŽARNE ZAŠČITE. SKRB ZA UREJANJE OKOLICE OBJEKTOV. NADZOR NAD KVALITETO VODE (MERITVE VSEBINE KLORA) IN UKREPANJE. OPRAVLJANJE VSEH VZDRŽEVALNIH DEL NA CELOTNEM HOTELSKEM KOMPLEKSU IN OKOLICI. REDNO IN AŽURNO OBVEŠČANJE NADREJENEGA O NEPRAVILNOSTIH IN OKVARA. REŠEVANJE REKLAMACIJ IN PRITOŽB. NABAVA DROBNEGA MATERIALA. DELO S TEHNIČNO DOKUMENTACIJO. PRIPRAVLJANJE KONFERENČNIH DVORAN ZA POTREBE POSLOVNEGA TURIZMA. IZVAJANJE SELITEV IN MANJŠIH ADAPTACIJI SOB. ZIMSKO – LETNO VZDRŽEVANJE DOHODNIH POTI IN OKOLICE (ODMETAVANJE SNEGA, POSIPANJE, POMETANJE, KOŠNJA). SKRBNIŠTVO NAD SLUŽBENIMI VOZILI. SODELOVANJE IN IZVAJANJE INVENTUR. OPRAVLJANJE VOŽENJ ZA POTREBE HOTELSKEGA KOMPLEKSA, NADREJENIH IN GOSTOV.

Izobrazba:
srednja poklicna, Elektrotehnika in energetika

Alternativna izobrazba:
srednja strokovna, srednja splošna, Gradbeništvo

Delovne izkušnje:
ni zahtevano

Vozniško dovoljenje:
B

Drugi pogoji:
Strokovna znanja s področja vzdrževanja. Poznavanje osnovnih tehničnih in tehnoloških procesov. Poznavanja dela v večjih objektih. Zaželen je izpit za plinske naprave in visokotlačne kotle. Prednost bodo imeli kandidati s poznavanjem instalacijskih naprav in instalacij (elektro, vodovodne, ogrevalne,..). Priporočljivo je poznavanje postopkov izvedbe manjših gradbenih del (polaganje talnih in stenskih oblog, pleskanje), poznavanje bazenske in wellness tehnike (savne, masažni bazeni), poznavanje procesov vzdrževanja bazenske vode in poznavanje dejavnosti hotelirstva, wellness in medicinskega turizma. Aktivno znanje slovenskega jezika in osnovno znanje vsaj enega tujega jezika. Poznavanje paketov MS Office in sodobne informacijske tehnologije.

Trajanje zaposlitve:
Določen čas, 6 mesecev

Poskusno delo:
2 mes.

Število ur:
40 Ur

Število delovnih mest:
1

Način prijave kandidata:
kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti
kandidati naj pošljejo vlogo po pošti

Kontakt za kandidata:
NINA POZEB, telefon: 051600480, e-naslov: nina.pozeb[at]rimske-terme.si

Naslov: TERME RESORT, zdravje, turizem, d.o.o., Toplice 10, 3272 RIMSKE TOPLICE

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi