Logo MojaObčina.si

Laško

JUTRI
27°C
18°C
ČE.
28°C
14°C
993

Ohcet po stari šegi

Občina Laško in Zveza Možnar v okviru 55. prireditve Pivo in Cvetje pripravljata in organizirata »OHCET PO STARI ŠEGI«. 
Za njeno izvedbo se zato išče 50. par, ki bi se želel poročiti po stari šegi v soboto, 13. Julija 2019, ob 18. uri na občinskem dvorišču. Vabimo vas, da se prijavite! Prijavni obrazec je objavljen na spletni strani Občine Laško. Izpolnjen obrazec pošljite na naslov: Zveza Možnar, Trg svobode 6, 3270 Laško, s pripisom »Za ohcet-ne odpiraj«, ali preslikanega na elektronski naslov: ohcetpc@gmail.com.

Prijave zbiramo do petka, 26. aprila 2019. Izbor para bo na podlagi določenih kriterijev opravil Programski svet Jureta Krašovca pri Zvezi Možnar.

  POVEZAVA DO RAZPISNIH OBRAZCEVVšečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi