Logo MojaObčina.si

Križevci

DANES
19°C
8°C
JUTRI
21°C
8°C
1923

Srečanje krajanov Stara Nova vas

V četrtek, 26.12.2019, sta vaški odbor Stara Nova vas in odbor za župnijski pastoralni svet Stara Nova vas, organizirala srečanje vaščanov pri kapeli, kjer vsako leto postavijo adventni venec, smrečico in jaslice.  Družili so se pri lepo okrašeni vaški kapeli v Stari Novi vasi, da so še zadnjič v tem letu pokramljali in naredili plane za leto 2020. Pripravili so si majhen prigrizek in topel napitek. V novem letu 2020 vam želimo, da bo vaš korak odmeven, vaša beseda pogumna, vaše življenje iskrivo in polno srečnih trenutkov. 

Zavedati se moramo, da čas in veselje gresta z roko v roki. Če za nič nimamo časa, tudi veselje nima časa za nas. Zato si v novem letu vzemite čas za prijatelje in vse, ki jih imate radi!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi