Logo MojaObčina.si

Križevci

DANES
16°C
4°C
JUTRI
17°C
9°C

21. Občinski praznik: Odprti turnir šolanih psov za pokal Vomar in občine Križevci

Organizator: ŠPORTNO KINOLOŠKO DRUŠTVO LJUTOMER-KRIŽEVCI
Vstopnina: Vstop prost

Vljudno vas vabimo, da se udeležite odprtega turnirja šolanih psov za pokal Vomar, ki bo potekal v sklopu občinskega praznika občine Križevci, in sicer v soboto, 7. 9. 2019, na društvenem vadbišču Športnega kinološkega društva Ljutomer-Križevci v Lukavcih.

V prekrasnem ambientu vadbišča v Lukavcih boste lahko priča najposlušnejšim psom v državi in preko naših meja. Vsi si želimo lepo vzgojenega in socializiranega kosmatinca; koliko dela pa je potrebno vložiti, da pridemo do te točke, pa se boste lahko prepričali na našem turnirju. Z vesljem vam bomo tudi odgovorili na zastavljena vprašanja.

Za celostno dobro pučutje bomo poskrbeli člani društva! Vabljeni torej, da se nam tekom dneva pridružite na našem poligonu.

Tekmovanje bo potekalo po sledečih programih:
IPS A,
TP A1,
IBGH 1,
IBGH 2,
IBGH 3,
IGP 1 (brez sledi),
IGP 2 (brez sledi),
IGP 3 (brez sledi).
Sodniki:
A - Miran Marš
B - Štefan Kolman
Markerji:
A - Aljaž Janc
B - Gašper Glas

Urnik tekmovanja:
6:00 – 7:00 – prihod in prijava tekmovalcev, uradni trening na tekmovališču.
7:00 – žrebanje štartnih številk
7:30 – pričetek tekmovanja
- po končanem tekmovanju razglasitev uradnih rezultatov in podelitev pokalov.

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi