Logo MojaObčina.si

Koper

DANES
12°C
3°C
JUTRI
14°C
8°C

zaposlitev

Obalno-kraška regija
Petek, 27. December. 2019

Skladiščnik - prevoznik (m/ž)

LES-MMS d.o.o.

Kandidatom nudimo zanimivo in samostojno delo, možnost izobraževanja in profesionalnega razvoja.

Vodja ladijskega prometa (m/ž) - Koper

ATAMA, d.o.o.
  • Pogodba za nedoločen čas s 6 mesečnim poizkusnim obdobjem,
  • enoizmensko delo od ponedeljka do petka,
  • karierni razvoj,
  • delo v uglednem mednarodnem podjetju.

Blagovni manipulant (m/ž) - viličarist

Tosama d.o.o.
  • stabilno delovno okolje,
  • možnost dolgoročnega sodelovanja,
  • redno plačilo,
  • delo v dopoldanski izmeni,
  • možnost nadgrajevanja znanja.
Nedelja, 05. Januar. 2020

Skladiščnik (m/ž) v trgovini v Kopru

Harvey Norman Trading d.o.o.
  • odlično plačilo,
  • urejeno in stimulativno delovno okolje,
  • možnost osebnega in kariernega razvoja,
  • pridobivanje novih znanj in delovnih izkušenj

Pogodba bo sklenjena za nedoločen čas s 6-mesečno poskusnim delom.

Ponedeljek, 16. December. 2019

Skladiščnik (m/ž)

Naš naročnik, uspešno podjetje, ki se uvršča med svetovne prvake v inovativnosti v prezračevalni in pogonski tehnologiji in katerega odlikuje visoka organizacijska kultura, v svojo ekipo vabi sodelavca za zasedbo delovnega mesta Skladiščnik (m/ž).
Sreda, 01. Januar. 2020

Samostojni strokovni delavec (področje notranje revizije)

Naloge bodo predvsem izvajanje notranjih revizij: načrtovanje, izvajanje, poročanje in spremljanje ter svetovanje v skladu s hierarhijo pravil notranjega revidiranja, priprava načrtov, delovnih programov, poročil in drugih zahtevnih gradiv, ocenjevanje tveganj pri posamezni reviziji in sistemov notranjih kontrol ...

Dostavljalec - voznik C kategorije (m/ž)

Adecco H.R. d.o.o., vodilno mednarodno podjetje na področju upravljanja s človeškimi viri za svojega naročnika išče novega sodelavca/ko.
Petek, 03. Januar. 2020

Voznik m/ž

Naš naročnik je večje podjetje z dolgoletno tradicijo. V svoj krog vabijo osebo za zasedbo delovnega mesta Voznik m/ž.
Ponedeljek, 06. Januar. 2020

Voznik tovornjaka (C-kategorija)

Delovne naloge zajemajo: nakladanje in razkladanje izdelkov, dostavo izdelkov po dodeljeni relaciji (območje J Primorske), dosledno vodenje evidenc in pripadajoče dokumentacije. Delo poteka ponoči, med 00:00 in 07:00 zjutraj.

Voznik tovornega vozila – dostavljalec (Koper)

Pričakujemo: veljaven vozniški izpit C kategorije z veljavno kodo 95 (zaželena je tudi E kategorija – ni pa pogoj), delovne izkušnje na enakih ali podobnih delovnih mestih so zaželene, dobro telesno pripravljenost, prijaznost do strank in ustrežljivost, ...