Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 19.09.2018

pretežno jasno
Popoldne bo povečini sončno, nastale bodo posamezne plohe ali nevihte. Temperature bodo od 23 do 29 °C.
15°C | 28°C
četrtek, 20.09.2018
15°C | 28°C
petek, 21.09.2018
14°C | 30°C
sobota, 22.09.2018
14°C | 21°C
nedelja, 23.09.2018
11°C | 20°C
Opozorila
Sreda, 19.9.2018 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
28°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

USPEŠEN ZAKLJUČEK SEMESTRA IN VABILO K VPISU...


ŠPORT, OBČINSKE, VRTEC, OSNOVNA ŠOLA, SREDNJA ŠOLA, SOSED SOSEDU, DOGODKI, DRUŠTVA, OSTALO

| |
02.02.2017      4:31
A A

USPEŠEN ZAKLJUČEK SEMESTRA IN VABILO K VPISUDeli:

Vse od septembra, ko smo se karateisti in karateistke znova srečali v telovadnici, smo z novim zagonom izboljševali karate tehnike ter spoznali tudi marsikatero novo. V soboto, 28. januarja 2017, pa je prišel čas, da svoje spretnosti in znanje pokažemo na izpitih za višji pas.

Otroci  iz karate klubov Center Kamnik, Cerklje in Komenda so se s svojimi navijači zbrali v telovadnici OŠ Toma Brejca, Kamnik, kjer so po začetnem ogrevanju led prebili naši najmlajši. Odločen prikaz karate tehnik so spremili z močnimi kijaji, zato ni čudno, da so pridobili popolno pozornost občinstva. Nadaljevali so otroci od nižjih pa do višjih pasov, ki so pogumno stopali pred izpitno komisijo. Nove pasove so si prislužili tudi člani KK Komenda:

Neli Šuštar je opravila kar dva bela pasova, 8. in 7. kyu. Rumen pas, 5. kyu, sta uspešno pridobila Samo Komatar in Jurij Matija Lisec. Korak naprej sta naredila Lara Zupančič in Oskar Bunčič, ki sta položila prvi vmesni rumeni pas, 5. kyu Ichihan. Kaja Zupančič pa je z opravljenim izpitom za 3. kyu postala ponosna nosilka zelenega pasu.

Čestitamo vsem otrokom, ki so iz izpitov odšli z višjim pasom, prav tako pa tudi vsem tistim, ki tokrat še niso uspeli izpolniti prav vseh izpitnih zahtev, saj verjamemo, da vam bo naslednjič uspelo. Prvim in drugim želimo, da vam tudi na nadaljnji karatejski poti ne primanjkuje truda in poguma!

Ker pa nikoli ni prepozno za nov začetek, z novim semestrom v svoje vrste vabimo vse, ki vas zanima veščina karateja in bi se radi v njej tudi preizkusili. Predšolski otroci se nam lahko pridružijo v Mali šoli karateja, ki poteka na OŠ Komenda – Moste vsak četrtek, od 17:00 do 17:45, osnovnošolci pa nas lahko obiščejo na isti lokaciji ob torkih ali četrtkih od 17:00 do 18:00, kjer bodo ob treniranju z vrstniki spoznali številne karate tehnike.

Prijazno vabljeni!

Saša Voler
Povezave:www.sankukai.org
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KARATE KLUB KOMENDA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!