Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 30.06.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo spremenljivo oblačno, občasno bodo še nastajale krajevne plohe in nevihte. Več sonca bo na vzhodu države. Pihal bo okrepljen jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 27 stopinj.
15°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
15°C | 26°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 26°C
ponedeljek, 03.07.2017
13°C | 26°C
Opozorila
Četrtek, 29.6.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
26°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Karate klub Komenda


ŠPORT, OBČINSKE, VRTEC, OSNOVNA ŠOLA, SREDNJA ŠOLA, LOKALNE SKUPNOSTI, SOSED SOSEDU, DRUŠTVA, OSTALO

| |
18.04.2017      11:53
A A

Karate klub KomendaDeli:

JAKA NA STOPNIČKAH

Naši člani so že nestrpno pričakovali letošnji Sankukai državni turnir, kamor so se z regijskega prvenstva uvrstili le najuspešnejši. Ti so se 9. aprila 2017 podali v Ivančno Gorico, kjer so se srečali z več kot sto mladimi karateisti in karateistkami iz vse Slovenije. K pravemu vzdušju so poleg tekmovalk in tekmovalcev pripomogli tudi številni navijači, ki so s tribun ves čas glasno spodbujali svoje favorite.

Tekmovanje se je pričelo z defilejem vseh udeležencev, slovesno pa ga je s kratkim nagovorom odprl sekretar Sankukai karate zveze Slovenija Darko Kotar. Po uvodni glasbeni točki in seveda himni je sledila atraktivna predstavitev karate tehnik domačega kluba, nato pa je sledil trenutek, ki so ga vsi najbolj čakali: odprla so se borišča, na katerih so se borili fantje v več različnih kategorijah glede na starost in težo, dekleta pa so se izkazala v izvajanju kat. Oboji so se pomerili še v ippon kumiteju. Vsi otroci so bili dobro pripravljeni, kar je bilo vidno v njihovih hitrih in odločnih karate tehnikah, s katerimi so dosegali točke ter se trudili v premagovanju svojega nasprotnika in samega sebe.

Tudi otroci iz KK Komenda so se pogumno soočili s precejšno konkurenco, za kar si zaslužijo iskrene pohvale. Še posebej pa smo ponosni na Jaka Kovača, ki je v kategoriji starejših dečkov, 4. kyu do 40 kg postal državni podprvak! Jaku čestitamo za odlično uvrstitev in mu želimo še veliko uspeha, drugim pa želimo malce več športne sreče prihodnjič – prepričani smo, da vam bo uspelo!

Saša  Voler
Povezave:www.sankukai.org
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KARATE KLUB KOMENDA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


KARATE KLUB KOMENDA
KARATE KLUB KOMENDA
Moste 40
Tel:031231440
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 29 30 1 2 3 4 5 6 7 8
29.06.2017
Danes ni dogodkov.
02.07.201 | Šport
11. Maraton Alpe Scott
02.07.201 | Šport
11. Maraton Alpe Scott

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo