Logo MojaObčina.si

Komenda

DANES
2°C
-2°C
JUTRI
2°C
-3°C
Deli
1842

Komendski orientacisti uspešni na Svetovnem šolskem prvenstvu v orientaciji v Palermu

Za našimi izvrstnimi orientacisti je prva tekma na WSCO 2017 v Palermu - dolge proge, za katero so se pripravljali in pridno trenirali. Vse prej kot lahek teren je vsem tekmovalcem povzročal preglavice in uspešnejši so bili tisti, ki so ohranili mirno glavo in naredili najmanj napak. V cilju je razpoloženje raslo iz minute v minuto in tudi tisti malo bolj razočarani so hitro pozabili na napake in soustvarili smo nepozaben dan. Med Komendčani je zablestela Ana Pia Pogačar, ki je osvojila odlično 6. mesto. Čestitke tudi ostalim za izvrstne uspehe: Katja Babič 9. mesto, Tina Kern 17. mesto, Matic Blaž 18. mesto, Žan Ravnikar 25. mesto. Jutri jih čaka še tekma na srednjih razdaljah. Držimo pesti!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!