Logo MojaObčina.si

Komenda

DANES
14°C
0°C
JUTRI
14°C
1°C
Deli
2646

IZLET PO GLAVARJEVI SLOVENIJI

Nedelja, 17. 9. 2017 je bil prav poseben dan. Projektna skupina Ustanove Petra Pavla Glavarja je ob sofinanciranju Občine Komenda pripravila enodnevni izlet po Glavarjevi Sloveniji. 49 izletnikov – odraslih in otrok smo si ogledali zasebni čebelarski muzej v Šmarje Sapu, Glavarjevo kapelo v Lanšprežu, najlepšo slovensko gotsko cerkev sv. Ruperta in Deželo kozolcev v Šentrupertu in Muzej krščanstva na Slovenskem v Stični. Začeli smo v dežju, a dočakali sonce. Povsod smo bili res gostoljubno sprejeti. Vodenje pa je bilo vselej izčrpno in obogateno z ilustrativnimi zgodbami.

Daljši opis in fotogalerija na povezavah.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!