Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 21.10.2018

pretežno oblačno
Ponoči se bo od severovzhoda pooblačilo, zjutraj bo ponekod v vzhodni Sloveniji že rahlo deževalo. Na Primorskem bo spet zapihala burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 4 do 9, ob morju in v Vipavski dolini okoli 11 °C.
10°C | 13°C
ponedeljek, 20.10.2018
9°C | 20°C
torek, 22.10.2018
5°C | 14°C
sreda, 23.10.2018
4°C | 16°C
četrtek, 24.10.2018
7°C | 20°C
Opozorila
Sobota, 20.10.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
13°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Božično-novoletne pesmi Jožefa Pavliča v ......


KULTURA, SOSED SOSEDU, VERSKE

| |
24.12.2017      17:00
A A

Božično-novoletne pesmi Jožefa Pavliča v Literarnem nokturnu in na programu ArsDeli:
Z Radia Slovenija so sporočili, da bodo na sam božič, 25. decembra, ob 23.05 na Prvem programu Radia Slovenija v oddaji Literarni nokturno in na tretjem programu Ars ob 23.50 predstavili pesmi Jožefa Pavliča iz njegove tretje pesniške zbirke Vodoravnice in navpičnice. Recenzijo njegove pesniške zbirke bodo objavili v eni od ponedeljkovih oddaj S knjižnega trga na tretjem programu Radia Slovenija - Ars.
Na sam božič bodo recitirali v glavnem njegove pesmi, posvečene temu prazniku, in pa prehodu iz starega v novo leto, predstavili pa bodo tudi avtorja Vodoravnic in navpičnic.
Prijetno poslušanje tistim, ki ne bodo preveč utrujeni ali zaspani. Naj jim duhovne pesmi našega občana polepšajo najlepši praznik v letu, obenem pa vlijejo moči za srečno, uspešno in mirno leto 2018. Njim in njihovim najbližjim in najdražjim, pa tudi sodelavcem, sovaščanom, vsem komendskim občanom in župljanom.
Vse dobro!


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Komenda!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!