Logo MojaObčina.si

Komenda

JUTRI
1°C
-2°C
TOR.
3°C
-4°C
Deli
1581

Božično-novoletne pesmi Jožefa Pavliča v Literarnem nokturnu in na programu Ars

Z Radia Slovenija so sporočili, da bodo na sam božič, 25. decembra, ob 23.05 na Prvem programu Radia Slovenija v oddaji Literarni nokturno in na tretjem programu Ars ob 23.50 predstavili pesmi Jožefa Pavliča iz njegove tretje pesniške zbirke Vodoravnice in navpičnice. Recenzijo njegove pesniške zbirke bodo objavili v eni od ponedeljkovih oddaj S knjižnega trga na tretjem programu Radia Slovenija - Ars.
Na sam božič bodo recitirali v glavnem njegove pesmi, posvečene temu prazniku, in pa prehodu iz starega v novo leto, predstavili pa bodo tudi avtorja Vodoravnic in navpičnic.
Prijetno poslušanje tistim, ki ne bodo preveč utrujeni ali zaspani. Naj jim duhovne pesmi našega občana polepšajo najlepši praznik v letu, obenem pa vlijejo moči za srečno, uspešno in mirno leto 2018. Njim in njihovim najbližjim in najdražjim, pa tudi sodelavcem, sovaščanom, vsem komendskim občanom in župljanom.
Vse dobro!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij