Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 18.11.2018

jasno
Ponoči bo na Primorskem še precej jasno, v notranjosti Slovenije pa se bo postopno pooblačilo. Še bo pihal veter vzhodnih smeri, na Primorskem zmerna do močna burja. Jutranje temperature bodo od -3 do 2, na Primorskem okoli 4 °C.
2°C | 10°C
torek, 19.11.2018
4°C | 8°C
sreda, 20.11.2018
5°C | 7°C
četrtek, 21.11.2018
4°C | 12°C
petek, 22.11.2018
5°C | 13°C
Opozorila
Sobota, 17.11.2018 ob 18h
V nedeljo bodo najmočnejši sunki burje predvsem v Vipavski dolini lahko presegli hitrost 100 km/h.
2°C
10°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Vabilo na delavnico: Turistični produkti v ......


TURIZEM, DOGODKI

| |
12.03.2018      14:25
A A

Vabilo na delavnico: Turistični produkti v občini Kobarid


Zavod za turizem Dolina Soče in Turistično društvo Kobarid vabila na delavnico z naslovom: Turistični produkti v občini Kobarid Delavnica bo potekala v ponedeljek, 19. marca 2018, ob 17.00 v Zeleni hiši (TIC Kobarid), kjer bodo predstavljeni produkti – ponudba za prihajajočo turistično sezono 2018. Namen delavnice je podati in izmenjati informacije.


Deli:

Ko gost najeme sobo ali apartma, ima pogosto veliko dodatnih vprašanj o tem, kaj vse lahko počne na počitnicah. S tem, ko mu ponudite čim več doživetij in aktivnosti, obstaja večja možnost, da podaljša svoje bivanje oziroma se čez čas lahko zopet vrne k vam. Gost bo domov odšel zadovoljnejši in o gostoljubnosti poročal prijateljem in znancem.

Predstavitve bodo kratke in bodo vsebovale najpomembnejše informacije, hkrati bodo na voljo tudi brošure in letaki o turistični ponudbi. Vsak udeleženec naj prinese s seboj tudi svoje brošure, saj si jih bomo ob koncu med seboj lahko razdelili in izmenjali, nekaj pa jih bomo obdržali za vašo predstavitev v TIC-u Kobarid. Narejen bo tudi zapisnik, ki bo vseboval glavne informacije predstavljene turistične ponudbe.

Predstavili se bodo:
- Ustanova »Fundacija Poti miru v Posočju«
- Mlekarna Planika
- Kobariški muzej
- Livško (Nježina hiša in Turistična kmetija Jelenov breg)
- območje Drežnice (Turistična kmetija Žvanč, Turistična kmetija Kranjc)
- Breginjski kot
- Jelkin hram in društvo Adrenalin
- X-Point, Soča Trips, A2 rafting, Alpin Action, E-motion sport in ostali (športne aktivnosti)
- zavod Turizem Dolina Soče (muharjenje, ribogojnice, pohodništvo in ostalo)
- Turistično društvo Kobarid – možnosti sodelovanja
- Občina Kobarid (parkirni režim in avtobus Hop on Hop off)

Sledi RAZPRAVA, v kateri boste lahko postavili vprašanja ali predstavili še kaj, kar ni bilo omenjeno in je zanimivo za turiste, ki pridejo v dolino.

Vse, ki bi želeli predstaviti svoj produkt ali imate predloge za manjkajoče produkte, prosimo, da nas kontaktirate na e-mail: td.kobarid@gmail.com ali info.kobarid@dolina-soce.si. Zaradi organizacije prosimo, da na istem naslovu prijavite svojo udeležbo do 19. 3. 2018 do 12. ure.

Lepo vabljeni!

Turizem Dolina Soče, Janko Humar, v.d. direktorja
Turistično društvo Kobarid, Natalija Rot, predsednica
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
November 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
17.11.2018
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.