Logo MojaObčina.si

Kobarid

DANES
26°C
13°C
JUTRI
28°C
10°C
4172

Uspešen poskusni zagon DOLBa Kobarid

Danes je v Kobaridu potekal poskusni zagon kotla daljinskega ogrevanja DOLB Kobarid. V prihodnjem tednu je predvideno testiranje in morebitne dodatne nastavitve, katerim sledi redno delovanje sistema, ki bo sprva ogreval Osnovno šolo Kobarid, Vrtec Kobarid in Dom Andreja Manfrede Kobarid. 
Kotlovnica je zasnovana tako, da omogoča širitev na druge uporabnike, v kolikor bo to v prihodnosti potrebno. 

Poskusnega zagona DOLBa Kobarid se je v družbi direktorja javnega podjetja DEJMAN d.o.o. Jerneja Brica udeležil župan Občine Kobarid Roberta Kavčič. Vsem sodelujočim se je zahvalil za opravljeno delo in Bricu zaželel uspešno delo. 

Uradna predaja s slovesnim prevzemom ter odprtjem bo predvidoma v petek, 9. novembra. O podrobnostih vas bomo obveščali sproti.


Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi