Logo MojaObčina.si

Kobarid

JUTRI
11°C
-1°C
ČE.
15°C
-2°C
Deli
1979

Srečanje s ponudniki v centru Kobarida

V četrtek, 27. oktobra 2016, se je v Zeleni hiši v Kobaridu, na pobudo župana Roberta Kavčiča, odvijal sestanek z ponudniki, ki svojo dejavnost opravljajo v centru Kobarida in njeni neposredni bližini.

Namen sestanka je bil seznanitev ponudnikov z nadaljnimi aktivnostmi ureditve kobariškega trga in pridobitev mnenj glede ureditve parkirnega režima v samem centru kraja.

V nadaljevanju sestanka je beseda tekla o novoletni okrasitvi kraja in decembrskem vzdušju v Kobaridu. Prisotni so bili enotnega mnenja, da si Kobarid zasluži lepo novoletno okrasitev in, da bi postopno začeli obujati decembrsko dogajanje v kraju, ki bi v Kobarid privabil obiskovalce od vsepovsod.

Občina Kobarid bo v sodelovanju z arhitektom Rokom Klanjščkom in lokalnimi akterji okrasila center kraja in okrasitev iz leta v leto dopolnjevala. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!