Logo MojaObčina.si

Kobarid

JUTRI
15°C
-2°C
PON.
15°C
-3°C
1704

The Slovenia Restaurant Award – oddajte svoj glas!

Enogastronomski turizem postaja najhitreje rastoča turistična panoga na svetu. Vedno večja povpraševanja turistov po kulinaričnem pregledu slovenskih restavracij v tujem jeziku in ugotovitev, da takega pregleda nimamo niti v slovenščini, pa so vodila do odločitve, da je to potrebno narediti čim hitreje. Zbirka izbranih, najboljših restavracij v Sloveniji pod znamko The Slovenia Restaurant Award jim bo v pomoč, ko se bodo odločali, kam se bodo odpravili po kulinarične vtise.

Po ocenah strokovne komisije Chefs & Foodies Akademije se za uvrstitev med najboljše restavracije v Sloveniji potegujejo tudi Hiša FrankoRestavracija Topli val in Restavracija Kotlar iz Kobarida.

Del končne ocene (25 %) prispevate lahko tudi vi, zato oddajte svoj glas na tej povezavi (Slovenija - Zahod). Več o nagradi pa si preberite na spletni strani The Slovenia Restaurant Awards.

TIC Kobarid 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!