Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 21.11.2018

delno oblačno
Ponoči bo oblačno, rahle padavine bodo povsod ponehale. Burja na Primorskem bo še naprej slabela. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 3, na Primorskem okoli 6 °C.
2°C | 11°C
četrtek, 22.11.2018
4°C | 12°C
petek, 23.11.2018
6°C | 13°C
sobota, 24.11.2018
8°C | 14°C
nedelja, 25.11.2018
9°C | 15°C
Opozorila
Torek, 20.11.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
11°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Župan se je srečal z diplomanti občine ......


ŠOLSTVO, DOGODKI

| |
25.04.2017      7:40
A A

Župan se je srečal z diplomanti občine Kobarid


Skladno s Pravilnikom o dodelitvi denarnih nagrad diplomantom, magistrom in doktorjem v Občini Kobarid in sprejetim Proračunom Občine Kobarid za leto 2017, Občina Kobarid nagradi vsakega diplomanta, magistra in doktorja, ki odda vlogo z diplomsko nalogo in se odzove povabilu na srečanje, kjer svojo nalogo tudi predstavi. Predstavitev naloge je podlaga za dodelitev enkratne denarne nagrade. Letošnjega prvega srečanja se je udeležilo deset diplomantov.


Župan Občine Kobarid Robert Kavčič, se je prvič v tem letu srečal z diplomanti in magistri iz občine Kobarid. Foto: Tanja Skočir
Župan Občine Kobarid Robert Kavčič, se je prvič v tem letu srečal z diplomanti in magistri iz občine Kobarid. Foto: Tanj...
Deli:

V petek 21. aprila, se je župan Občine Kobarid Robert Kavčič, prvič v tem letu srečal z diplomanti in magistri iz občine Kobarid, ki so pred kratkim uspešno zaključili šolanje in pridobili pravico do enkratne denarne nagrade Občine Kobarid. 

 

Uvodoma je župan pozdravil in čestital vsem diplomantkam in diplomantom ter prisluhnil predstavitvam desetih zaključnih del s področja zdravstva, strojništva, družbenih ved, ekonomije... Ob poslušanju se je utrnila marslikatera zanimiva ideja o kateri bi lahko širše razpravljali. Prvič je bila predstavljena tudi maketa magistrice Nike Ivančič z naslovom »Idejna urbanistično arhitekturna zasnova kajak centra pri Kobaridu«

V nadaljevanju srečanja je župan v sproščenem vzdušju poklepetal z diplomanti in jim zaželel veliko uspeha na nadaljnji poti življenja.


Diplomantke in diplomanti občine Kobarid, ki ste diplomirali v letošnjem letu in še niste oddali vloge za pridobitev enkratne denarne nagrade, naprošamo, da le-to vložite v roku 3 mesecev od izdaje javne listine o diplomiranju ter si s tem pridobite pravico do denarne nagrade in možnosti uporabe vašega dela v Knjižnici Kobarid tudi za širšo javnost. Naslednje srečanje bo predvidoma oktobra 2017. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.